Van Yararına Çalışma Derneği Üyeleri, İl Müftüsü Arvas'a Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Van Yararına Çalışma Derneği Üyeleri İl Müftüsü Nimetullah Arvas'a teşekkür ziyaretinde bulundu.Dernek Başkanı Etem Altın, dernek yöneticileri ile birlikte İş-Kur aracılığı ile yapılan istihdama yaptığı katkılardan dolayı teşekkür...

Van Yararına Çalışma Derneği Üyeleri, İl Müftüsü Arvas'a Teşekkür Ziyaretinde Bulundu
Van Yararına Çalışma Derneği Üyeleri İl Müftüsü Nimetullah Arvas'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Dernek Başkanı Etem Altın, dernek yöneticileri ile birlikte İş-Kur aracılığı ile yapılan istihdama yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etmek amacıyla Müftüsü Nimetullah Arvas'ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette, toplum yararına çalışma programı çerçevesinde Van İl Müftülüğünce 231 personelin çeşitli cami ve Kur'an kurslarında görevlendirilmesinin son derece önemli olduğunu ifade eden dernek başkanı Etem Altın, İş-Kur tarafından görevlendirilen personele karşı göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı İl Müftüsü Nimetullah Arvas'a teşekkür plaketi sundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müftüsü Nimetullah Arvas ise, toplum yararına çalışma programı çerçevesinde İş-Kur tarafından görevlendirilen personelin cami ve Kur'an kurslarının bakım ve temizliğinde önemli bir rol oynadıklarını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti ve dernek yöneticilerine çeşitli hediyeler takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER