Van Valisi Murat Zorluoğlu Erciş'i Ziyaret Etti

Vali Zorluoğlu  açılış, temel atma ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Erciş’i ziyaret etti.

Van Valisi Murat Zorluoğlu Erciş'i Ziyaret Etti

Vali Zorluoğlu temaslarına ilk olarak ilçe kaymakamlığını ziyaret ederek başladı.Burada ilçe Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar tarafından karşılanan Zorluoğlu brifing aldıktan sonra yapımı tamamlanan Van yolu caddesi ve Adnan Menderes mahallesine inşa edilen Park ve Bahçeler müdürlüğü Kampüsünün açılışını yaptı.Zorluoğlu ayrıca ilçe merkezinde bulunan bir park ve Yukarı Toki’de kapalı semt pazarının temel atma törenine de katıldıktan sonra Erciş Kaymakamlığı 3 Nolu Aile destek merkezi ile Adnan Menderes Mahallesi 8 Nolu Aile Sağlık Merkezi’nin  açılışlarını yaptı.

Vali  Zorluoğlu, daha sonra ilçede  yapımı devam eden  Sahilyolu Projesini yerinde inceledikten sonra ilçe Kaymakamlığı Ferhat Kurtoğlu Konferans Salonunda İlçedeki Köy ve Mahalle muhtarları ile  bir araya geldi. Zorluoğlu, burada muhtarların mahalleleriyle ilgili taleplerini ve sıkıntılarını dinledi.

Toplantı sonrasında, yapımı devam eden Erciş Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunan Van Valisi Murat Zorluoğlu, temaslarının ardından akşam saatlerinde ilçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 20:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER