Urartu Göz Merkezi’nden Excimer Lazer’de indirim avantajı

Van Özel Urartu Göz Merkezi, vatandaşlara en iyi sağlık hizmeti sunabilmek için Excimer Lazer tedavisinde yüzde 30 indirime gitti.2005 yılından bu yana A Grubu sağlık hizmeti sunan Özel Urartu Göz Merkezi, bölgede lazer ile insanları gözlüklerden...

Urartu Göz Merkezi’nden Excimer Lazer’de indirim avantajı
Van Özel Urartu Göz Merkezi, vatandaşlara en iyi sağlık hizmeti sunabilmek için Excimer Lazer tedavisinde yüzde 30 indirime gitti.
2005 yılından bu yana A Grubu sağlık hizmeti sunan Özel Urartu Göz Merkezi, bölgede lazer ile insanları gözlüklerden kurtarma tedavisi uygulamaktadır. Van başta olmak üzere Ağrı, Muş, Hakkâri ve Bitlis illerine hizmet verdiklerini belirten Özel Urartu Merkezi Başhekimi Op. Dr. Atilla Yazıcıoğlu, lazer teknolojisinden vatandaşların en iyi şekilde yararlanmaları için kampanya başlattıklarını belirterek, “Yaz dönemi boyunca merkezimizde gözlüklerden kurtaran yöntem olarak bilinen No Touch Lazer teknolojisinde yüzde 30 indirimli bir kampanya başlattık. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi sağlık hizmeti sunabilmektir. Bu teknolojiden faydalanmak ve gözlüklerden kurtulmak isteyen tüm vatandaşlarımızı merkezimize bekliyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER