Muradiye’de Karne Heyecanı

Van’ın Muradiye ilçesi Karahan köyünde yaptırdığı okulda karne törenine oğlu Mehmet Ünlü ile birlikte katılan Fevziye Salih Ünlü, 550 mevcutlu okulun tüm öğrencilerine çeşitli hediyeler verdi.İlçeye 16 kilometre mesafedeki Karahan...

Muradiye’de Karne Heyecanı
Van’ın Muradiye ilçesi Karahan köyünde yaptırdığı okulda karne törenine oğlu Mehmet Ünlü ile birlikte katılan Fevziye Salih Ünlü, 550 mevcutlu okulun tüm öğrencilerine çeşitli hediyeler verdi.

İlçeye 16 kilometre mesafedeki Karahan İlkokul ve Ortaokulu'nda düzenlenen karne törenine; Kaymakam Erol Tanrıkulu, Garnizon Komutanı Binbaşı Tarik Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve okulu yaptıran Fevziye Salih Ünlü katıldı.

Okul birincisi olan Ruken Ata isimli öğrenciye karnesini veren Ünlü, her öğrencinin başarı göstererek belirli mevkilere gelmesinin kendisini daha da mutlu edeceğini belirtti. Sınıfları ziyaretinde Görsel Sanatlar öğretmeni Meliha Eğril tarafından yapılan kara kalem resmini beğenerek çok mutlu olduğunu ifade eden Ünlü, "Bu benim aldığım en anlamlı bir hediyedir. Yaptırdığım okulda böyle bir hediyenin verilmesi beni duygulandırdı. İyi ki bu okulu yapmışım ifadeleri kullandı.

Kaymakam Erol Tanrıkulu ise, ilçeye böyle güzel bir okulu yaptıklarından dolayı kendilerine teşekkür ettiğini, bu okulun ilçenin en güzel okulu olduğunu, öğrencilerin de bu okulda en güzel eğitimi alarak bunun karşılığını vereceklerinden emin olduklarını söyledi.

Daha sonra Fevziye Salih Ünlü ve beraberindekiler, okulun önünde öğrenciler ve öğretmenlerle toplu bir fotoğraf çektirdi. Ünlü, program sonrası oğlu Mehmet Ünlü ile birlikte ilçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2013, 23:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER