Milli Piyango İdaresi’nin Haziran Ayı Çekilişi Van’da

Van Kültür ve Turizm İl Müdürü Muzaffer Aktuğ, Milli Piyango İdaresi’nin Haziran ayı çekilişinin Van’da yapılacağını söyledi.Konu ile ilgili İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Muzaffer Aktuğ, 19 Haziran 2013 tarihinde düzenlenecek...

Milli Piyango İdaresi’nin Haziran Ayı Çekilişi Van’da
Van Kültür ve Turizm İl Müdürü Muzaffer Aktuğ, Milli Piyango İdaresi’nin Haziran ayı çekilişinin Van’da yapılacağını söyledi.

Konu ile ilgili İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Muzaffer Aktuğ, 19 Haziran 2013 tarihinde düzenlenecek olan etkinlikle ilgili bilgiler verdi. Milli Piyango İdaresi’nin Haziran ayı çekilişini 19 Haziran’da Van’da yapacağını ifade eden Aktuğ, “Haziran ayı çekilişi ile birlikte izleyiciler arasında yapılacak olan çekilişte ise 5 kişiye 82 ekran LCD televizyon verilecek. Ayrıca çekiliş sonunda Vanlıları çok güzel bir gece bekliyor. Türk Halk Müziği’nin sevilen isimlerinden Sevcan Orhan ile şarkılarıyla hayranlarını mest eden Murat Başaran’ın sahne alacağı doyumsuz bir konser verilecek. Tüm halkımızı bu muhteşem geceyi yaşamaya davet ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2013, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER