Bölge Birincisinden Milli Eğitim Müdürü Kına’ya Ziyaret

4. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları Bölge Finali’nde şiir dalında birinci olan Van İskele Anadolu İmam-Hatip Lisesi 10. sınıf öğrencisi Yüsra Acar, Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına’yı makamında ziyaret etti.27 Nisan 2013 tarihinde...

Bölge Birincisinden Milli Eğitim Müdürü Kına’ya Ziyaret
4. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları Bölge Finali’nde şiir dalında birinci olan Van İskele Anadolu İmam-Hatip Lisesi 10. sınıf öğrencisi Yüsra Acar, Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına’yı makamında ziyaret etti.

27 Nisan 2013 tarihinde Mardin’in Kızıltepe ilçesinde gerçekleştirilen 4. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları Bölge Finali’ne katılan öğrenci ve okul idarecilerini makamında kabul eden Van İl Milli Eğitim Müdürü Kına, “Eğitim kurumlarımız birçok alanda bölge ve ülke müsabakalarında ilimizi temsil ediyorlar. Öğrencilerimizin bu tür etkinliklere katılmaları bizi mutlu etmektedir. Ayrıca bu öğrencilerimizden Yüsra Acar kızımız, Mardin Kızıltepe’de gerçekleştirilen bölge finalinde birinci gelerek Türkiye Finali’nde sadece ilimizi değil bölgemizi temsil edecektir. Bu başarısından dolayı ve bize yaşattığı mutluluk nedeniyle ailesine, okuluna ve kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Van İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, 17-18 Mayıs tarihlerinde Konya’da yapılacak Türkiye Finali’nde Arapça şiir dalında bölgeyi temsil edecek olan Van İskele Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencisi Yüsra Acar’a başarılar diledikten sonra misafirleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER