Eski Çalışma Bakanı Devlet Bahçeli'ye Afrin'e girermiş, nereye gidiyorsun be...'sen Söğüt'te kürsüde konuşmaya gidemedin tepetaklak oldun"

Afrin'e giderim diyen MHP lideri Devlet Bahçeli'ye, eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan'dan yanıt: "Afrin'e girermiş, nereye gidiyorsun be, sen Söğüt'te kürsüde konuşmaya gidemedin tepetaklak oldun"

HABER MERKEZİ -KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın konuğu olan eski Çalışma Bakanı Okuyan, gerekirse Afrin'e gideceğini söyleyen Bahçeli'ye, "Afrin'e girermiş, nereye gidiyorsun be, sen Söğüt'te kürsüde konuşmaya gidemedin tepetaklak oldun" yanıtını verdi.

Okuyan, "Ey Devlet Bahçeli, sen ne yapıyorsun be. Sen bunlara 7 seneliğine MHP'yi ipotek ettin. Uçağa binmekten korkuyorsun Allah'tan kork" diye konuştu.

 Okuyan ayrıca Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un bedelli askerlik yaptığını da hatırlattı.

 Partisinin grup toplantısında Afrin Harekatı'na verdiği desteği, "Eğer yerine gelirse ben de bir bozkurt gibi Afrin'e gider bu vatana bu millete taşıdığım canı seve seve vermeye hazırım" sözleriyle tekrarlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bir yanıt da eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan'dan geldi.

'SEN SÖĞÜT'TE KÜRSÜYE KONUŞMAYA GİDEMEDİN'

KRT TV'de katıldığı bir programda gündemi değerlendiren Okuyan "Afrin'e giderim diyen Bahçeli'ye, "Afrin'e girermiş, nereye gidiyorsun be, sen Söğüt'te kürsüde konuşmaya gidemedin tepetaklak oldun. Ey Devlet Bahçeli, sen ne yapıyorsun be. Sen bunlara 7 seneliğine MHP'yi ipotek ettin. Uçağa binmekten korkuyorsun Allah'tan kork"  yanıtı verdi.

'ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI ASKERLİĞİNİ BEDELLİ YAPTI'

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un bedelli askerlik yaptığını da söyleyen Okuyan, "Ey Devlet Bahçeli, sen ne yapıyorsun be. Sen bunlara 7 seneliğine MHP'yi ipotek ettin. Uçağa binmekten korkuyorsun Allah'tan kork" diye konuştu.

Kaynak:Cumhuriyet Gazetesi /Artı gerçek

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2018, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER