Özel Mesleğim Sağlık Lisesi Öğrencileri ‘Yemin Etti’

Özel Mesleğim Sağlık Lisesi Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği (ATT) bölümü 11’inci sınıf öğrencileri yemin ederek staj dönemlerine merhaba dedi.Özel Mesleğim Sağlık Lisesi Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği (ATT) bölümü 11’inci...

Özel Mesleğim Sağlık Lisesi Öğrencileri ‘Yemin Etti’
Özel Mesleğim Sağlık Lisesi Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği (ATT) bölümü 11’inci sınıf öğrencileri yemin ederek staj dönemlerine merhaba dedi.
Özel Mesleğim Sağlık Lisesi Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği (ATT) bölümü 11’inci sınıf öğrencileri yemin ederek staj dönemlerine başladı. Özel Mesleğim Okulları konferans salonunda yapılan ’And İçme Töreni’ ne katılım oldukça yoğundu. Öğrencilerin ve öğretmenlerin yanı sıra çok sayıda öğrenci velisinin de katıldığı programda 11’inci sınıf öğrencileri mesleklerine ilk adımı attılar.
Hemşirelik öğrencileri staj dönemlerini Büyükçekmece Devlet Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi ve Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’nde yapacak. ATT öğrencileri ise İstanbul çeşitli noktalarında bulunan kontrol merkezlerinde tamamlayacaklar.
Öğrencilerden Dilara Sevim’in kısa hoşgeldiniz konuşmasının ardından Özel Mesleğim Sağlık Lisesi Müdür Yardımcısı Aykağan Yüce, meslek sahibi olma ve kişinin kendini sürekli güncellemesi ile hayat boyu öğrenmenin önemini vurgulayan bir konuşma yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER