Mustafa Sarıgül’den Gençlere Twıtter Uyarısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, gençlerin sokağa dökülmesi için Twitter’ın yasaklandığını söyledi. Gençlere uyarılarda bulunan Sarıgül, “Haklı olduğunuz yerde haksız duruma düşmeyin” dedi.İstanbul...

Mustafa Sarıgül’den Gençlere Twıtter Uyarısı
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, gençlerin sokağa dökülmesi için Twitter’ın yasaklandığını söyledi. Gençlere uyarılarda bulunan Sarıgül, “Haklı olduğunuz yerde haksız duruma düşmeyin” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, partisinin Göngören Gençosman Seçim İrtibat Bürosu’nu ziyaret etti. Ziyaret sonrası büronun önünde toplanan partililere seslenen Mustafa Sarıgül, Twitter’ın yasaklanmasını değerlendirdi. Gençlere uyarılarda bulundu Sarıgül, “Gençlerin sokağa dökülmesi için Twitter’ı yasakladılar. Benim genç kardeşlerimden ricam şu; haklı olduğunuz yerde haksız duruma düşmeyin. Sandıklara, İstanbul’a, demokrasiye, özgürlüklere sahip çıkın. Bana uzanan ellerinize, bana bakan gözlerinize şu sözü veriyorum. Burada size söz veriyorum Ahmet Güzel’i, Mustafa Sarıgül’ü tercih ettiğiniz için bir tek gün bile pişman olmayacaksınız” dedi.

AK Parti’ye oy veren yurttaşların da haklarını ve hukuklarını koruyacağını yenileyen Mustafa Sarıgül, “6 ay sonra diyecekler ki keşke bu evladımıza, bu kardeşimize oy verseydik çünkü İstanbul’da göreve başlarken AK Parti’yi de ziyaret ederek başlayacağım. İstanbul, Türkiye çok gerildi. İstanbul’da kin, nefret, sevgisizlik döneminin bitmesini, hoşgörünün, kardeşliğin başlamasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER