Erdoğan Gökçek’in de aralarında olduğu 6 başkanın istifasını istedi

Erdoğan, başta Melih Gökçek olmak üzere Ankara, Bursa, Balıkesir, Uşak, Niğde, Nevşehir büyükşehir belediye başkanlarının görevlerinden ayrılmasını istedi.

Erdoğan Gökçek’in de aralarında olduğu 6 başkanın istifasını istedi

GÜNCEL- Cumhurbaşkan ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, aralarında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de olduğu  6 belediye başkanın istifasını istediği öğrenildi.

Kanal D Haber'de son dakika olarak verilen haberde; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ankara, Bursa, Balıkesir, Uşak, Niğde, Nevşehir Belediye Başkanlarının istifalarını istediği iddia edildi.

Kanal D'nin ana haber bülteninde verdiği habere göre Erdoğan, başta Melih Gökçek olmak üzere Ankara, Bursa, Balıkesir, Uşak, Niğde, Nevşehir büyükşehir belediye başkanlarının görevlerinden ayrılmasını istedi.

GÖKÇEK'İN SON TWİTİ

Öte yandan Melih Gökçek'in twitter hesabında sayfasının başına sabitlediği son twit'ında "kendi aranızda dost olmazsanız yeryüzünde kargaşa, fitne ve büyük fesat çıkar" sözleri yer aldı.

Gökçek'in sayfasının başına sabitlediği son twiti şu şekilde:  (Kafirler birbirlerinin dostları, yardımcılarıdır. Eğer, Allahü tealanın emirlerini yerine getirmez, kendi aranızda dost olmazsanız, yeryüzünde, kargaşa, fitne ve büyük fesat çıkar)

BOZDAĞ, GÖKÇEK SORUSUNU GEÇİŞTİRDİ

Bu arada Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında açıklamalar yapan hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, konuyla ilgili gazetecilerin kendisine yönelik sorusunu " Ben hükümet sözcüsüyüm. Parti sözcüsü değilim. Şu anda bu konuda bir bilgim yok. Parti sözcümüze sorarsanız onlardan daha iyi bilgiler alırsınız." diyerek geçiştirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER