Başbakan Davutoğlu, Cuma Namazını Süleymaniye’de Kıldı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Süleymaniye Camii’nde kıldı. Çıkışta çocuklarla sohbet eden Davutoğlu, "Büyüyünce her ne yaparlarsa yapsınlar vatana millete hayırlı olsunlar" dedi.Başbakan Ahmet Davutoğlu, cuma namazını...

Başbakan Davutoğlu, Cuma Namazını Süleymaniye’de Kıldı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Süleymaniye Camii’nde kıldı. Çıkışta çocuklarla sohbet eden Davutoğlu, "Büyüyünce her ne yaparlarsa yapsınlar vatana millete hayırlı olsunlar" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Süleymaniye Camii’nde kıldı. Namaz çıkışında Süleymaniye Camii külliyesinde bulunan Kanuni Sultan Süleyman Türbesi’ni ziyaret eden Davutoğlu, dua etti. Ardından camiden çıkan Davutoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşları selamlayan Davutoğlu, kendisine seslenen çocukları kırmayarak yanlarına gitti. Çocuklara sarılarak öpen Davutoğlu, Almanya’da yaşadığı öğrenilen iki kardeşle sohbet etti. Davutoğlu çocukların fotoğraf çektirme isteğini de yerine getirdi. Çocuklara hayran olduğunu söyleyen Davutoğlu, "Büyüyünce ne yaparlarsa yapsınlar, vatana millete hayırlı olsunlar" dedi.

Davutoğlu daha sonra makam aracına binerek Süleymaniye’den ayrıldı. Davutoğlu’nun konvoyunun hareket ettiği sırada 28 Şubat mağduru olduğunu öne sürülen 77 yaşında Hamit Eren isimli vatandaş "Zulüm anayasasını değiştir" diye slogan attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER