Bakan Eroğlu’ndan Twıtter Açıklaması

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Twitter'ın bir süre sonra açılacağını tahmin ettiğini belirterek, "Yeter ki şu seçimler huzur içinde geçsin. Bütün arzumuz budur” dedi.Bakan Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında...

Bakan Eroğlu’ndan Twıtter Açıklaması
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Twitter'ın bir süre sonra açılacağını tahmin ettiğini belirterek, "Yeter ki şu seçimler huzur içinde geçsin. Bütün arzumuz budur” dedi.

Bakan Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında geldiği memleketi Afyonkarahisar kent merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafa hayırlı işler dileklerini ileten Bakan Eroğlu, ziyaretin sonunda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bakan Eroğlu, bugün gündemde olan Twitter’in kapatılması ile ilgili bir soru üzerine şunları söyledi:

“Twitter’ın kapatılması biliyorsunuz ki mahkeme kararıyla oluyor. Bir süre sonra açılacağını tahmin ediyorum. Biliyorsunuz ki seçimler nedeniyle sansasyon haberler, yalan haberler yapılmaya başlandı. Seçimlerin sağlıklı olması gerekiyor. Dolayısıyla huzur içinde olması gerekiyor. Biliyorsunuz yalan yanlış haberler oluyor, insanlar tahrik ediliyor. Haliyle hayır maksatlı pek çokları kullanmıyor. Gerçi ben de ciddi bir Twitter kullanıcısıyım. Çalışmalarımı ve hizmetlerimi anlatıyorum. Şu anda Allah nasip ederse daha güzel hizmetler yapacağız. Yeter ki şu seçimler huzur içinde geçsin. Bütün arzumuz budur” dedi.

Bakan Eroğlu, ayrıca, “Twitter tekrar açılır mı”? sorusunu da yanıtlayarak, “Açılır herhalde tahminim, mahkeme kararı bu” dedi.

Bakan Eroğlu, buranın ardından programına devam etmek üzere İscehisar ilçesine bağlı Seydiler beldesine hareket etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER