JIN TV günlük haber bültenlerine başlıyor

GÜNCEL - “Kadının Sesi Yaşamın Yüzü” sloganıyla yayın hayatına başlayan JIN TV, bugünden itibaren günlük haber bültenleriyle de izleyicilerin karşısına çıkacak.

JIN TV günlük haber bültenlerine başlıyor

“Kadının Sesi Yaşamın Yüzü” sloganı ile Hotbird ve Nilesat uyduları üzerinden 8 Mart'ta yayın hayatına başlayan JIN TV, bugünden itibaren günlük haber bültenlerine başlıyor. Şimdiye kadar ağırlıklı olarak sosyal, sanatsal, toplumsal, ekonomik alanlarla ilgili programlar yayımlayan JIN TV, yayın akışını zenginleştirmeyi hedefleyerek, bugünden itibaren daha geniş ve  güncel konuları da işleyecek.

Haber müdüründen program moderatörlerine, yayın kurulundan rejisörüne, kameramanından teknisyenlerine kadar bütün çalışanlarının kadın olduğu JIN TV, bütün alt yapı hazırlıklarını tamamladı. 

İlk etapta Arapça, Kürtçe (Kurmanci) ve Türkçe dillerinde haftanın beş günü yayımlanacak olan bültenlerin saatleri ise şöyle:

"Arapça, Avrupa saatine göre: 16.00

Türkçe, Avrupa saatine göre: 17.00

Kürtçe, Avrupa saatine göre: 18.00."

JIN TV aşağıdaki frekanstan izlenebilir:  Uydu: Hotbird 13°E Frekans: 11 054 MHz  Polarizasyon: Horizontal Symbolrate: 27500 FEC-rate: 5/6.”
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER