Türk Kızılayı’ndan Yardımseverlik Koşusu

Türk Kızılayı, 8 Kasım 2015 tarihinde “Yardımseverlik Koşusu” düzenleyecek. Düzenlenen koşuda elde edilen gelirlerin tamamı sosyal projelere aktarılacak.Türkiye’nin en büyük ve en köklü sivil toplum kuruluşlarından Türk Kızılayı,...

Türk Kızılayı’ndan Yardımseverlik Koşusu
Türk Kızılayı, 8 Kasım 2015 tarihinde “Yardımseverlik Koşusu” düzenleyecek. Düzenlenen koşuda elde edilen gelirlerin tamamı sosyal projelere aktarılacak.
Türkiye’nin en büyük ve en köklü sivil toplum kuruluşlarından Türk Kızılayı, 8 Kasım 2015 tarihinde Kızılay Meydanı’nda “Yardımseverlik Koşusu” düzenleyecek. Daha fazla insana yardım eli uzatılabilmesi için düzenlenen koşuda elde edilen gelirlerin tamamı sosyal projelere aktarılacak. Kızılay, “Yardımseverlik Koşusu” Atatürk Bulvarı üzerinde, Sıhhıye, Kızılay Meydanı ve TBMM arasında turlu olarak gerçekleşecek. Koşuda 10 kilometre ve 6 kilometre çipli koşuları ile 3 kilometre halk ve 500 metre çocuk koşusu yapılacak. Koşuya kayıt için gerekli bağış miktarları ise 10 kilometre için 50 TL, 6 kilometre için 40 TL olacak. Ayrıca kontenjanı 500 olarak belirlenen çocuk koşusu ücretsiz yapılacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER