Taurus’ta Rakibiniz Pascal Nouma Olacak

Futbolseverlerin sevgilisi Pascal Nouma, 29 Mart Cumartesi günü Ankaralılar’ın yeni eğlence merkezi Taurus AVM’de ziyaretçiler ile playstation oynayacak.Çok sayıda dijital oyunu ile küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çeken Taurus AVM,...

Taurus’ta Rakibiniz Pascal Nouma Olacak
Futbolseverlerin sevgilisi Pascal Nouma, 29 Mart Cumartesi günü Ankaralılar’ın yeni eğlence merkezi Taurus AVM’de ziyaretçiler ile playstation oynayacak.

Çok sayıda dijital oyunu ile küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çeken Taurus AVM, özellikle sanal penaltı ve sanal futbol sahası ile günün yorgunluğu ve stresini atmayı sağlıyor. Taurus AVM, sanal futbol heyecanını bu kez Türkiye’nin en popüler futbolcularından Fransız uyruklu Pascal Nouma ile yaşatacak. Pascal Nouma, Taurus AVM’de Fuga Mobilya’nın sergilediği ev konsepti içerisinde 29 Mart Cumartesi günü saat 15.00 ve 17.00 arasında futbolda kendine güvenenlerle playstation oyununa katılacak. Ünlü futbolcuyu kendine rakip yapmak isteyen şanslı 3 kişi, çekilişle belirlenecek.

Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, Ankaralılar’a sürprizlerinin devam edeceğini belirterek, “Nouma ile heyecan ve eğlenceli dakikalar yaşamak isteyenleri Taurus’a bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER