Tatilcilerin Gece Mesaisi

Ramazan bayramı tatilini Çanakkale ve çevresinde geçirmek isteyen tatilcilerin feribot çilesi gece de sürdü. Gün boyunca 20 kilometreye kadar uzayan feribot kuyruğu, gece de devam etti.Bayram tatili için Çanakkale güzergahını tercih eden tatilcilerin...

Tatilcilerin Gece Mesaisi
Ramazan bayramı tatilini Çanakkale ve çevresinde geçirmek isteyen tatilcilerin feribot çilesi gece de sürdü. Gün boyunca 20 kilometreye kadar uzayan feribot kuyruğu, gece de devam etti.

Bayram tatili için Çanakkale güzergahını tercih eden tatilcilerin trafik çilesi sürüyor. Çanakkale - Eceabat ve Gelibolu - Lapseki feribot iskelelerinde, gündüz 20 kilometreyi bulan araç kuyruğu gece de devam etti. Saatlerce feribot sırası bekleyen tatilciler, duruma isyan etti.Gün boyu feribot kuyruğunda sık sık tartışmalar da meydana geldi.

Çanakkale boğazında ulaşımı sağlayan GESTAŞ A.Ş’ye ait 10 gemi,Çanakkale - Eceabat ve Gelibolu - Lapseki hattında aralıksız çalıştı. Saatsiz olarak, doldur-boşalt şeklinde yapılan seferler de kuyruğu azaltmaya çare olmadı. Binlerce aracın akın ettiği iskelelerde, kilometrelerce uzayan kuyruk, gece boyunca devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER