Kılıçdaroğlu Gelmedi, Dev Posteri Gün Boyu Asılı Kaldı

Amasya’da bugün katılacağı programları iptal eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dev posteri gün boyunca Yeşilırmak üzerinde asılı kaldı.Beraberinde parti MYK üyeleriyle Amasya’nın Merzifon ve...

Kılıçdaroğlu Gelmedi, Dev Posteri Gün Boyu Asılı Kaldı
Amasya’da bugün katılacağı programları iptal eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dev posteri gün boyunca Yeşilırmak üzerinde asılı kaldı.

Beraberinde parti MYK üyeleriyle Amasya’nın Merzifon ve Taşova ilçelerinde miting, parti il binasının açılışı, MYK toplantısı ve Uluslararası Atatürk Kültür ve Sanat Haftası’na katılacağı günler öncesinden duyurulan Kılıçdaroğlu, başta Taksim olmak üzere yurdun çeşitli yerlerinde gece boyu meydana gelen olaylar nedeniyle Amasya'ya doğru yola çıkan MYK üyelerini olağanüstü toplantı için Ankara'ya çağırarak, gece saat 01.30'da genel merkezde olağanüstü toplantı yapıp Amasya programını iptal etti. Yanında Türk bayrağı, Atatürk ve CHP parti posteriyle birlikte asılı olan Kılıçdaroğlu’nun dev posteri ise gün boyunca Yeşilırmak üzerinde asılı kaldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER