Kağıthanelilere Dursun Ali Erzincanlı’dan Şiir Ve Naat Gecesi

Kağıthane Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Dursun Ali Erzincanlı’yı Kağıthanelilerle buluşturdu. Erzincanlı okuduğu şiir ve naatlar ile vatandaşlara duygu dolu anlar yaşattı.Kağıthane Belediyesi, Ramazan’ın bitmesine sayılı...

Kağıthanelilere Dursun Ali Erzincanlı’dan Şiir Ve Naat Gecesi
Kağıthane Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Dursun Ali Erzincanlı’yı Kağıthanelilerle buluşturdu. Erzincanlı okuduğu şiir ve naatlar ile vatandaşlara duygu dolu anlar yaşattı.

Kağıthane Belediyesi, Ramazan’ın bitmesine sayılı günler kala vatandaşları için çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Kağıthane Belediyesi Hasbahçe Ramazan etkinlikleri kapsamında Dursun Ali Erzincanlı’yı vatandaşlar ile buluşturdu. Erzincanlı, okuduğu şiir ve naatlarla Kağıthanelilere duygu dolu bir Ramazan akşamı yaşattı. Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen gecede, peygambere duyulan sevgiyi anlatan şiirleri okuyan Erzincanlı’ya Kağıthaneler zaman zaman eşlik etti. 40 yaşındasın, Bedir, Asab-I Muhammed ve 52 Gün gibi şiirlerini Kağıthanelilere okuyan Erzincanlı, programın sonunda onu dinlemeye gelenlerden Gazze için de dua istedi.

Programın ardından Kağıthanelilerin bayramlarını kutlayan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Ramazan ayının son günündeyiz. Mağfiret ve bereket ayı olan bu ayın ruhaniyetine uygun programlar düzenledik ama bu yıl bu mübarek ayı buruk bir şekilde yaşadık. Gazze başta olmak üzere İslam coğrafyasına yayılmış acı ve gözyaşının eksik olmadığı bir zamanda Ramazan ayında aklımız kardeşlerimizde kaldı. Dilerim önümüzdeki yıllarda savaşın ve gözyaşının olmadığı Ramazanlar yaşarız. Ben bugün bizleri yalnız bırakmayan Dursun Ali Erzincanlı beye sizlerin adına çok teşekkür ederim. Bayramınız mübarek olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER