İhsanoğlu Ailesi, Tema Vakfı Üyesi Oldu

Cumhurbaşkanlığı seçimi dolayısıyla Antalya'yı ziyaret eden, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ve eşi Füsun İhsanoğlu, TEMA Vakfı Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora aracılığı ile Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve...

İhsanoğlu Ailesi, Tema Vakfı Üyesi Oldu
Cumhurbaşkanlığı seçimi dolayısıyla Antalya'yı ziyaret eden, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ve eşi Füsun İhsanoğlu, TEMA Vakfı Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora aracılığı ile Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı üyesi oldu.

Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, TEMA Vakfı Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora'ya yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, "Çevre bizim yaşam kaynağımızdır. Her bir birey çevresine sahip çıkmalıdır. Yoksa geleceğimiz tehdit altındadır. Allah kısmet ederde, halkımın desteğini alıp da Cumhurbaşkanı seçilirsem, en öncelikli hizmetim doğal yaşamı korumak olacaktır. Ben TEMA Vakfı Manavgat Temsilciliğine bu ince düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

TEMA Vakfı Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora, Cumhurbaşkanı Ekmeleddin İhsanoğlu'na çevreye gösterdiği hassasiyetten ötürü çok teşekkür ederek, TEMA Vakfı rozetini takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER