Budo'nun Erdek-tekirdağ Seferleri Başladı

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO), tatilcilerden gelen yoğun talep üzerine Balıkesir'in Erdek ilçesinden Avşa-Marmara adaları ile Tekirdağ seferlerine başladı.İlk seferini Erdek iskelesinden saat 15:00 da yapan BUDO'ya ait 'Hüdavendigâr'...

Budo'nun Erdek-tekirdağ Seferleri Başladı
Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO), tatilcilerden gelen yoğun talep üzerine Balıkesir'in Erdek ilçesinden Avşa-Marmara adaları ile Tekirdağ seferlerine başladı.

İlk seferini Erdek iskelesinden saat 15:00 da yapan BUDO'ya ait 'Hüdavendigâr' feribotu aldığı yolcuları 40 dakika sonra Avşa adasına ulaştırdı. Vatandaşlar gemiler ile 2 ila 3 saat 15 dakika süren ada yolculuğunun feribot sayesinde 40 dakikaya düşmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Eskiden yolculuğumuz çok uzun sürüyordu. Şimdi bu süre kısaldı" dediler.

Seyahatinde BUDO'yu tercih eden bir ada sakini ise, "Ben adada ikamet ediyorum. Çocukluğumda balıkçı tekneleri ile yapılan yolculuğun birinde batma tehlikesi geçirdim. Diğer gemilerde bazen oturacak yer bile bulamazken, BUDO'da gayet konforlu bir şekilde seyahat edebiliyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER