Bodrum, Bayram Boyunca İki Milyon Tatilciyi Ağırlayacak

Muğla’nın Bodrum ilçesi, Ramazan bayramı nedeniyle yerli ve yabancı turist akınına uğradı. Bayram tatili süresince Bodrum yaklaşık 2 milyon turisti bekliyor.Turizm cenneti Bodrum yerli ve yabancı turist akınına uğradı. İlçeye ek uçak...

Bodrum, Bayram Boyunca İki Milyon Tatilciyi Ağırlayacak
Muğla’nın Bodrum ilçesi, Ramazan bayramı nedeniyle yerli ve yabancı turist akınına uğradı. Bayram tatili süresince Bodrum yaklaşık 2 milyon turisti bekliyor.

Turizm cenneti Bodrum yerli ve yabancı turist akınına uğradı. İlçeye ek uçak seferleri yapılırken otobüs firmaları Bodrum’a gelen otobüs sayılarını iki katına çıkardı. Uçak ve otobüs seferlerinin yanı sıra özel araçları ile çevre illerden yaklaşık 15 bin tatilci geldi. İlçeye otomobilleri ile akın eden tatilciler trafikte uzun kuyrukların oluşmasına neden oldu. Sahiller yerli ve yabancı turistlerle dolup taşarken, oteller yüzde yüz doluluk oranına ulaştı. Yaşanan hareketlilikten dolayı Bodrum esnafının yüzü güldü.

ÜNLÜ İSİMLER TATİLCİLERİ COŞTURACAK

Bayram tatili boyunca birçok ünlü isim gece kulüplerinde sahne alacak. Bülent Ersoy, Mustafa Sandal, Hakan Altun, Demet Akalın, Halil Sezai, Altay, Çelik gibi birçok ünlü isim bayram boyunca verecekleri konserle tatilcileri coşturacak.

İşletme sahipleri, bayram boyunca turist sayısının iki milyona ulaşacağını belirterek “yoğunluk dün gece itibari ile arttı. Turist sayısı iki katına çıktı. Bu gidişle turist sayısı iki milyonu aşacak gibi görünüyor. Uzun trafik kuyrukları var. Bizde yaşanan bu hareketlilikten dolayı çok memnunuz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER