Başbakanla Görüşecek ‘gezi Heyeti’ Ankara’ya Gitti

Gezi Parkı olaylarıyla ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek olan ve aralarında sanatçıların da bulunduğu ikinci heyet Ankara’ya gitti.Taksim Dayanışması'nın sözcüleri ile bazı sanatçılardan oluşan heyet, Başbakan Recep...

Başbakanla Görüşecek ‘gezi Heyeti’ Ankara’ya Gitti
Gezi Parkı olaylarıyla ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek olan ve aralarında sanatçıların da bulunduğu ikinci heyet Ankara’ya gitti.

Taksim Dayanışması'nın sözcüleri ile bazı sanatçılardan oluşan heyet, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere Ankara’ya gitti. Türk Hava Yolları’na tarifeli seferi ile saat 21.30’da Başbakan Erdoğan’ın davetlisi olarak Ankara’ya giden grupta sanatçılardan Halit Ergenç, Ali Sunal, Mahsun Kırmızıgül, Ceyda Düvenci, Sertap Erener, Nebil Özgentürk, Sunay Akın, Yavuz Bingöl yer aldı. Sanatçılar aralarında bir süre sohbet ettikten sonra Atatürk Havalimanı VIP Salonu’ndan uçağa geçtiler. Basın mensuplarının görüşmeyle ilgili sorusu üzerine sanatçılar, görüşme öncesi herhangi bir açıklama yapmama kararı aldıklarını söylediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER