Başbakan Erdoğan Yeşil Sahada Ter Döktü

Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nun açılışını gerçekleştiren Başbakan Erdoğan, 12 numaralı turuncu formasıyla Fatih Terim, Rıdvan Dilmen, Acun Ilıcalı gibi isimlerle top koşturdu. Maçın düdüğünü ise FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya...

Başbakan Erdoğan Yeşil Sahada Ter Döktü
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nun açılışını gerçekleştiren Başbakan Erdoğan, 12 numaralı turuncu formasıyla Fatih Terim, Rıdvan Dilmen, Acun Ilıcalı gibi isimlerle top koşturdu. Maçın düdüğünü ise FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya çaldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 17 bin 319 kişi kapasiteli Başakşehir Stadı'nın açılışını gerçekleştirdi. Açılış sonrası stadı gezen Başbakan Erdoğan, haftalarca beklenen karşılaşma için turuncu formasıyla yeşil sahalara indi. Bir süre ısınma hareketleri yapan Erdoğan’a takım arkadaşları Rıdvan Dilmen, Acun Ilıcalı, Acun Ilıcalı, Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve daha birçok ünlü isim eşlik ederken kaleyi de Ufuk Ceylan korudu. Karşılaşmanın düdüğünü ise FIFA kokartlı tecrübeli hakem Halis Özkahya çaldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER