Altındağlı Kadınlara Sabah Sürprizi

Sık sık düzenlediği toplantılarda Altındağlı kadınlarla bir araya gelen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, bu sabah yine Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi üyeleriyle buluştu. Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen Hacı Bektaş...

Altındağlı Kadınlara Sabah Sürprizi
Sık sık düzenlediği toplantılarda Altındağlı kadınlarla bir araya gelen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, bu sabah yine Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi üyeleriyle buluştu. Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen Hacı Bektaş gezisine katılan ve geziden çok memnun olan Altındağlı kadınlar, Tiryaki’yle değerlendirme toplantısı yapmak ve kendisine teşekkür etmek için sabahın erken saatlerinde salonu doldurdu.
Tiryaki’nin Altındağlı kadınlara bir de sürprizi vardı. Meclis Eski Başkanı, AK Parti Ankara milletvekili adayı Cemil Çiçek, toplantıya katılarak Altındağlı kadınları mutlu etti. Kayınvalidesini toprağa vermesinin hemen ardından Altındağlı kadınlarla buluşmak için mesaiye başlayan Çiçek, kadınların büyük takdirini topladı.
“KADIN EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZLERİ’NE ÜYE OLAN KADIN SAYISI 50 BİNİ GEÇTİ”
Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına Çamlık, Altınpark, Örnek, 29 Ekim, Plevne, Beşikkaya, Güneşevler, Hüseyin Gazi, Alemdağ ve Yıldıztepe Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi üyesi olan yaklaşık 500 kişi katıldı. Kadınlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi Kadın Eğitim ve Kültür Merkezleri’ne üye olan kadın sayısının 50 bini geçtiğini söyledi. “Bu merkezlerde ayırım gözetmeksizin tüm Altındağlıları kucaklıyoruz. Sık sık fırsatlar yaratarak bir araya geliyoruz. Yıl boyunca sizlerle birlikteyiz. Sizin için çalışıyoruz” diyen Başkan Tiryaki, çok yakında Kadın Eğitim ve Kültür Merkezleri’ne bir tane daha ekleneceğini müjdeledi.
“ALTINDAĞ HEM ÇOK HIZLI, HEM DE ÇOK DOĞRU YÖNDE GELİŞEN BİR İLÇE”
Altındağlı kadınlarla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Ankara milletvekili adayı Cemil Çiçek ise Altındağ’da yaşanan değişimden övgü dolu sözlerle bahsetti. Çiçek “Başkan Tiryaki göreve geldikten bu yana Altındağ çok önemli bir mesafe kaydetti. Altındağ hem çok hızlı, hem de çok doğru yönde gelişen bir ilçe… Bu başarıda emeği olan herkese, Başkan Tiryaki’ye, meclis üyelerine, tüm mesai arkadaşlarına ve siz değerli Altındağlı vatandaşlara çok teşekkür ederim.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER