Ak Parti Ankara İl Başkanı Yamalı'nın Ramazan Bayramı Mesajı

Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, “Bayramların bayram gibi yaşandığı, barış ve mutluluğun egemen olduğu, savaş, terör ve yoksulluğun geride kaldığı bir dünya için bayramların birer fırsat olmasını diliyorum” dedi.AK...

Ak Parti Ankara İl Başkanı Yamalı'nın Ramazan Bayramı Mesajı
Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, “Bayramların bayram gibi yaşandığı, barış ve mutluluğun egemen olduğu, savaş, terör ve yoksulluğun geride kaldığı bir dünya için bayramların birer fırsat olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Ankara İl Başkanı Yamalı, Ramazan Bayramı mesajı yayımladı. Ramazan ayında ellerin her zamankinden daha çok iyiliğe açıldığını kaydeden Yamalı’nın Ramazan Bayramı mesajı şöyle:

“Bu ayda, eller her zamankinden daha çok iyiliğe açıldı. Fakirleri, kimsesizleri gözeterek, düşkünlere yardım ederek yardımlaşmanın ve dayanışmanın, hayırda yarışmanın, yaraları sarmanın, insanların derdiyle dertlenmenin en güzel örnekleri sergilendi. Elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaştık. Böylece Allah’a karşı kulluk görevlerimizi yerine getirmenin manevi huzuru ve mutluluğu içinde birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Bayramı'na ulaştık. Hepimiz için en özel günlerden biri olan, sevginin doruğa ulaştığı bir bayramı daha idrak ediyoruz. Bayram günlerimizi en iyi şekilde değerlendirmeli, yakınlarımızı ziyaret etmeli, fakirleri ve kimsesizleri gözetmeli, çocukları mutlu etmeli; kısacası bu büyük mutluluğun dışında kalmamalıyız. Çünkü bayram, kederlerin ve sevinçlerin paylaşıldığı toplumsal bir kaynaşma günü olarak, toplumun bütün kesimleri tarafından paylaşıldığı oranda bayram olma özelliği kazanacaktır. Bu duygularla, bayramların bayram gibi yaşandığı, barış ve mutluluğun egemen olduğu, savaş, terör ve yoksulluğun geride kaldığı bir dünya için bayramların birer fırsat olmasını diliyor, Ankaralı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER