Adliyenin üçüncü katından atladığı iddia edildi

Batman’da adli suçlama ile çıkarıldığı mahkemece hakkında tutuklama kararı verilen Mikail A. isimli bir şahsın, adliye binasının üçüncü katından aşağı atladığı iddia edildi. Beton zemine düşen şahıs, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Adliyenin üçüncü katından atladığı iddia edildi

HABER MERKEZİ-Batman’da adli bir suçlama nedeniyle gözaltına alındığı öğrenilen Mikail A. isimli bir şahıs, emniyetteki sorgusunun ardından bugün Batman Adliyesi’ne sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan Mikail A. hakkında tutuklama kararı verildi. Görülen duruşma sonrası bileklerine kelepçe takılan Mikail A. cezaevine götürülmek üzere duruşma salonundan adliyenin ara koridoruna çıkarıldı. 

Bu esnada kaçma girişiminde bulunduğu iddia edilen Mikail A., binanın içerisinde üçüncü kattan aşağı düştü. Beton zemine çakılan şahıs ağır yaralandı. 

Yaşanan olay üzerine hemen sağlık ekiplerine haber verildi. 

Ağır yaralanan şahıs, ekipler tarafından ambulansla Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Şahsın düştüğü yerde ise kan gölü oluştu. Sağlık ekiplerince yapılan müdahale sırasında Mikail A.'nın bileklerinden çıkarılan kelepçe ve ayakkabasının bir teki düştüğü yerde bırakıldı.

Mezopotamya Ajansı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER