8 Yaşındaki Ece’nin Baba Özlemi

Samsun’da Ramazan Bayramı arifesinde vatandaşlar mezarlıklara akın ederken, 8 yaşındaki Ece Gürel de şehit babasını ziyaret ederek, “Babacım seni çok seviyorum, bayramın kutlu olsun” dedi.Samsun’da Ramazan Bayramı arifesinde mezarlıklar...

8 Yaşındaki Ece’nin Baba Özlemi
Samsun’da Ramazan Bayramı arifesinde vatandaşlar mezarlıklara akın ederken, 8 yaşındaki Ece Gürel de şehit babasını ziyaret ederek, “Babacım seni çok seviyorum, bayramın kutlu olsun” dedi.

Samsun’da Ramazan Bayramı arifesinde mezarlıklar doldu taştı. Mezarlıkları ziyaret eden vatandaşlar duygusal anlar yaşadı. Kıranköy Mezarlığı’nda yakınlarının kabirlerini ziyaret eden vatandaşlar Kur’an okudu ve dua etti.

6 yıl önce Giresun'un Dereli İlçesi Kümbet Yaylası Uzundere mevkisinde arazi arama tarama çalışması sırasında teröristlerce açılan ateş sonucunda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Murat Gürel’in mezarını da eşi ve çocukları ziyaret etti. Eşinin mezarını kızları 8 yaşındaki Ece ve 5 yaşındaki Ezgi ile ziyaret eden Asuman Gürel, bir süre dua okudu. Ece Gürel ise babasının mezarlığın taşını yıkayıp dua etti.

Babasını çok sevdiğini söyleyen Ece Gürsel, “Babacım seni çok seviyorum. 6 yıldır bekliyorum gelmiyorsun. Bayramın kutlu olsun” diye babasına seslendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER