4 Kişinin Can Verdiği Kapaklı-saray Yolunun Yapılması İsteniyor

Tekirdağ’da Kapaklı-Saray yolu dün meydana gelen ve 4 kişinin can verdiği korkunç kaza ile bir kez daha gündeme geldi. Yıllardır yapımı bir türlü tamamlanamayan yolda, bugüne kadar onlarca ölümlü trafik kazası meydana geldiğini söyleyen...

4 Kişinin Can Verdiği Kapaklı-saray Yolunun Yapılması İsteniyor
Tekirdağ’da Kapaklı-Saray yolu dün meydana gelen ve 4 kişinin can verdiği korkunç kaza ile bir kez daha gündeme geldi. Yıllardır yapımı bir türlü tamamlanamayan yolda, bugüne kadar onlarca ölümlü trafik kazası meydana geldiğini söyleyen vatandaşlar, yolun bir an evvel tamamlanması için yetkililere seslendi.
Korkunç kazanın meydana geldiği yol ile ilgili konuşan Adem Tuncer isimli vatandaş, “Burada hemen her gün büyük kazalar oluyor, insanlar ölüyor. Yetkililere buradan sesleniyoruz. Burayla ilgili çalışma yapsınlar. İlla birilerinin ölmesi mi gerekiyor. Lütfen devlet olarak buraya sahip çıkalım” dedi.
Aydın Gürbüz isimli vatandaş da, “Burası Palamutdere mevkii. Burada daha önce de çok ölümlü kazalar meydana geldi. En sonuncusu da dün akşam oldu. Aralarında çocuk da bulunan 4 vatandaşımız hayatını kaybetti. Yetkililerin bir an evvel bu yolu tamamlamasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Yolda hiçbir ikaz ya da uyarı levhasının bulunmadığını söyleyen Savaş Tuncel isimli vatandaş ise, “Yıllardır bu sıkıntı bitmedi. Yetkililer buna bir önlem almalı. Yazık günah, dün akşam 4 tane canımız gitti” diye konuştu.
Bölge sakinlerinden Karadenizli Havva Abanos ise, “Bu yolu yapmıyorlar. Bu yolu perişan edip gittiler. Hafta geçmiyor kaza oluyor. İnsanlar ölüyor. Dünkü kaza içler acısıydı. Anlatılacak gibi değildi” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER