1 Mayıs’ta Ölen Kutluay Son Yolculuğuna Uğurlandı

İzmir’de 1 Mayıs kutlamalarında çıkan arbedenin ardından hastaneye kaldırılan ve kalp krizinden hayatını kaybettiği iddia edilen 58 yaşındaki İbrahim Kutluay son yolculuğuna uğurlandı.İbrahim Kutluay, 'Halkın Kurtuluşu Gazetesi' korteji...

1 Mayıs’ta Ölen Kutluay Son Yolculuğuna Uğurlandı
İzmir’de 1 Mayıs kutlamalarında çıkan arbedenin ardından hastaneye kaldırılan ve kalp krizinden hayatını kaybettiği iddia edilen 58 yaşındaki İbrahim Kutluay son yolculuğuna uğurlandı.

İbrahim Kutluay, 'Halkın Kurtuluşu Gazetesi' korteji ile Emek Partisi üyeleri arasında çıkan arbedede yaralanmıştı. Kutluay, Alsancak Devlet Hastanesi'nde yapılan tedavinin ardından taburcu edildiği evinde fenalaşarak Alsancak’ta özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Kutluay, dün saat 12.00 sıralarında hayatını kaybetti. Kutluay’ın bugün kılınan cenaze namazına ailesi, akrabaları ve çok sayıda arkadaşı katıldı. Yakınları cenazede gözyaşlarına hakim olamadı.

Kutluay’ın arbede esnasında yanında bulunan bir arkadaşı, bir grup tarafından demir coplarla darp edildiklerini ileri sürdü. Kutluay’ın diğer arkadaşı ise, arbede yaşanmadan önce dayak ve ölüm tehditleri aldıklarını iddia etti.

Kutluay'ın cenazesi Bornova Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Bornova Yeni Mezarlığı’nda defnedildi. İlk incelemede kalp krizinden öldüğü öğrenilen Kutluay'ın otopsi sonuçları ise henüz belli olmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER