HDP Van Milletvekili Lezgin Botan ve İl İlçe yöneticileri Kongreye katılım için Erciş'te bildiri dağıttı

Halkların Demokratik Partisi HDP’nin 11 Şubat’ta Ankara’da gerçekleştirilecek olan 3’üncü Olağan Kongresi’ne katılım için Erciş’te bildiri dağıtıldı.

HDP Van Milletvekili Lezgin Botan ve İl İlçe yöneticileri Kongreye katılım için Erciş'te bildiri dağıttı

HABER MERKEZİ- HDP Genel Merkezinin 11 Şubat 2018 tarihinde Ankara’da  gerçekleştireceği 3. Olağan Kongresinin çalışmalarına bugün Erciş’te bildiri dağıtılarak devam edildi.

HDP ve DBP il,ilçe Örgütlerinin ortaklaşa yürüttükleri çalışmalar kapsamında HDP Erciş İlçe Binasında toplanan parti örgütü. 11 şubat’ta Ankara Arena Spor Salonunda gerçekleşecek olan kongreye güçlü bir katılımın sağlanması, adına Erciş’te esnafları ziyaret ederek kongreye katılım için bildiri dağıtıldı.

Bildiri dağıtımına, HDP Van Millet Vekili Lezgin Botan, HDP Van il Başkanı Ümit Dede, Erciş ilçe Başkanı Şahin Asıl DBP Erciş ilçe Başkanı Mustafa Sağlam ve il ilçe parti yöneticileri katıldı.

Bildiri dağıtan HDP’lilere Erciş’te halk yoğun ilgi gösterdi.Ankara’da gerçekleştirilecek olan kongreye katılmak isteyenler için,Erciş’te  HDP’nin ücretsiz araç tahsis ettiği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER