HDP'li Milletvekili Sarısaç Erciş Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

VAN-Halkların Demokratik Partisi (HDP)Van Milletvekili Murat Sarısaç Erciş Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

HDP'li Milletvekili Sarısaç Erciş Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

HABER MERKEZİ-Van’ın Erciş ilçesinde Halkların Demokratik Partisi (HDP) Van Milletvekili Murat Sarısaç, HDP, DBP ve DTK Erciş ilçe örgütü yöneticileriyle birlikte sanayi sitesini ziyaret ederek, esnaflarla bir araya geldi.

Milletvekili Sarısaç ve beraberindeki heyet, gerçekleştirdikleri ziyarette sanayi sitesinin tüm bloklarını gezerek esnaflarla tek tek iş yerlerinde buluştu. Burada esnaflar ile görüşmeler yapan ve sanayi sitesinde yaşanan sorunları dinleyen Milletvekili Murat Sarısaç yaşanan sorunları önemli bulduklarını ve en kısa sürede giderilmesi için çalışma başlatacaklarını belirtti.

Yapılan ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Sarısaç, fırsat buldukça ilçe esnaflarımızı sık sık ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinleyip care olmaya calışıyoruz. Bu ziyaretlerimiz ekonomik anlamda bitme noktasına gelen esnaflarımıza morel oluyor. Ercişli hemşerilerimizin, dostlarımızın göstermiş oldukları samimi tutumları, verdikleri güç bizlere gelecek için umut aşılıyor dedi.

Erciş Sanayi sitesi esnafları ise, Milletvekili Sarısaç'ın, HDP ve DBP Erciş ilçe örgütü yönetiminin sanayi sitesi esnafını sık sık ziyaret etmelerinden dolayı memnun kaldıklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER