HDP Erciş'te Halkı Seçim Bürosunun Açılışa Davet Etti

HDP ve DBP Erciş ilçe örgütleri 17 Mayıs Perşembe günü açılışı gerçekleştirilecek olan seçim bürosunun açılışına Kürtçe ve Türkçe bildiri dağıtarak tüm Erciş halkını davet etti..

HDP Erciş'te Halkı Seçim Bürosunun Açılışa Davet Etti

Haber Erciş’e açıklama yapan HDP Erciş ilçe Eş Başkanı Şakir AsılSeçim büromuzun açılışını Perşembe günü saat 11:00’da gerçekleştireceğiz. Bugün hazırlamış olduğumuz Kürtçe ve Türkçe davetiyelerimizi esnaflarımıza ve yurttaşlara dağıtarak görkemli bir açılış için tüm ilçe halkımızı açılışımıza davet ettik. HDP ve DBP ilçe örgütleri olarak 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler için tüm komisyonlarımızı oluşturduk, görev dağılımlarımızı yaptık inşallah 24 Haziran’da Halkların Demokratik Partisi Van’da 8-0 yaparak 7 Haziran 2014 seçimlerinde olduğu gibi yine destan yazacak. Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine çok az bir süre kaldı HDP ve DBP ilçe teşkilatları olarak seçim çalışmalarımızı yürüteceğimiz büromuzun açılışını partililerimiz ve yurttaşların katılımı ile şölen havasına dönüştürmeyi düşünüyoruz “ ifadelerinde bulundu.

Asıl “17 Mayıs Perşembe günü saat 11:00’da Erciş ilçe Kaymakamlığı karşısı Alkanat caddesinde açılışını yapacağımız seçim büromuzun açılışına HDP Mardin Milletvekili Ali Atalan, Bölge Milletvekilleri, HDP ve DBP Van il,ilçe Eş Başkanları, parti yöneticileri ve HDP Van Milletvekili aday adaylarımızında katılacağı açılışımıza tüm Erciş halkını davet ediyoruz dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER