Erciş Ticaret ve Sanayi Odasından HDP Seçim Bürosuna Ziyaret

ERCİŞ-Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Halkların Demokratik Partisi (HDP) ilçe seçim bürosuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Erciş Ticaret ve Sanayi Odasından HDP Seçim Bürosuna Ziyaret

31 Mart Yerel seçimlerinin yaklaşması ile birlikte Erciş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu siyasi partilere hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Halkların Demokratik Partisi (HDP) ilçe seçim bürosuna gerçekleştirdiği ziyarete; Ticaret Odası Başkanı İzzet Yağar ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yağar yaptığı konuşmasında; “Biz Erciş Ticaret ve Sanayi Odası olarak 31 Mart Yerel seçimlerinde partinize ve üyelerinize başarılar diliyoruz.” dedi.

HDP Eş Başkan Adayları Çetin ve Pala; “Ziyaretinizden dolayı üyelerinize, meclis üyelerinize ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz” dedi.

Van Büyükşehir Belediye Eş Başkan Adayı Bedia Özgökçe Ertan, “Türkiye’de seçimler sonrası iyi şeyler olacağını dile getirerek yaptığı konuşmasında; “Ticaret odaları en büyük sivil toplum örgütüdür. Erciş Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.(HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER