Ttnet Genel Müdür Yardımcısı Başar: "internet Yaşamın Kendisine Dönüşüyor"

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar, İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde yaptığı konuşmada, dijital kavramının yenilendiğini, dijitalin yaşamın kendisine dönüştüğünü söyledi.TTNET’in Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı...

Ttnet Genel Müdür Yardımcısı Başar:
TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar, İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde yaptığı konuşmada, dijital kavramının yenilendiğini, dijitalin yaşamın kendisine dönüştüğünü söyledi.

TTNET’in Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, bu yıl “Dijital öldü. Yaşasın Dijital.” temasıyla düzenlenen İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin (İPZ) açılış konuşmasını yaptı. Konuşmasında, teknolojilerin giyilebildiği, nesnelerin birbiriyle iletişime geçtiği yeni bir dönem yaşadığımızı vurgulayan Başar, şunları söyledi: “Her şeyin yenilendiği günümüzde ‘dijital’ kavramı da yenilendi. Dijital, yaşamın bir yardımcısı değil, kendisi haline geldi. Türkiye’de de internet büyük bir hızla ‘yaşamın kendisine’ dönüşüyor. Türkiye’deki geniş bant abone sayısı 37 milyona ulaştı. İnternet data tüketimi hızla artıyor. TTNET kullanıcılarının 2011’de 19,6 GB olan kişi başı ortalama data kullanımı, iki buçuk yılın ardından 2014 yılının ilk 8 ayında yaklaşık iki katına çıkarak 39,5 GB’ta ulaştı.”

Küresel yaşamı etkisine alan dijital ağ ile dünyanın her an yenilendiğini belirten N. Mert Başar, “Hızlı olmak ve yenilenmek, dijital yaşamın vazgeçilmez unsurları haline geldi. TTNET olarak müşterilerimize hızlı internet teknolojilerini sunarken Tivibu, TTNET Müzik, Playstore, TTNET Kitap gibi yenilikçi dijital servislerle internet deneyimlerini zenginleştiriyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER