Sanal Dünyada En Çok Satılan Hediyeler

Burak Erol, hediye satışı yapan sitelerde en çok satılan hediyeleri açıkladı.Sanal ortamda hediye satışı yapan ilk firmalardan biri olduğunu belirten www.hediyerengi.com’un sahibi Burak Erol, insanların yoğun çalışma temposu içinde sevdiklerine...

Sanal Dünyada En Çok Satılan Hediyeler
Burak Erol, hediye satışı yapan sitelerde en çok satılan hediyeleri açıkladı.
Sanal ortamda hediye satışı yapan ilk firmalardan biri olduğunu belirten www.hediyerengi.com’un sahibi Burak Erol, insanların yoğun çalışma temposu içinde sevdiklerine hediye alma ve seçme fırsatı bulamadıklarını fark ettiklerini ve böyle bir site kurmaya karar verdiklerini söyledi.
Diğer sitelerden ayıran en önemli özelliklerinin hediye danışmanlığı olduğunu bildiren Burak Erol, "Cüzdan, kalem, anahtarlık ve benzeri ürünleri kişiye özel hale getirerek müşterilerimize sunuyoruz. Hediye almaya karar veremeyen kullanıcımıza hangi hediyenin daha uygun olacağı konusunda verdiği kriterlere göre danışmanlık yapıyoruz” dedi.
Sitelerinde müşterilerinin alışveriş güvenliğine çok önem verdiklerini vurgulayan Burak Erol; kredi kartı, kapıda ödeme ve havale sistemi gibi seçenekleri sunarak müşterilerine bu konuda rahat ödeme imkanları sunduklarını belirtti ve en çok satılan beş hediyeyi açıkladı. Buna göre; isme özel nostaljik radyo, retro bisiklet duvar saati, kişiye özel ismi yazılı cüzdanlar, kendin yap albüm defterleri ve nostaljik metal arabalar en çok satılan beş hediye oldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER