Özdilek’in İstanbuldaki İlk Projesi Özdilek Center Açılıyor

Özdilek Holding’in İstanbul’daki ilk yatırımı olan Özdilek Center karma projesi yarın açılıyor.Türkiye’nin en değerli ilk 100 markası içinde yer alan Özdilek’in, Özdilek Park İstanbul AVM, River Plaza ve Wyndham Grand İstanbul Levent’ten...

Özdilek’in İstanbuldaki İlk Projesi Özdilek Center Açılıyor
Özdilek Holding’in İstanbul’daki ilk yatırımı olan Özdilek Center karma projesi yarın açılıyor.

Türkiye’nin en değerli ilk 100 markası içinde yer alan Özdilek’in, Özdilek Park İstanbul AVM, River Plaza ve Wyndham Grand İstanbul Levent’ten oluşan karma projesi ‘Özdilek Center’ tanıtıldı. Özdilek Center projesinde görevli üst düzey yöneticileri ve Özdilek Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek’in ev sahipliği yaptığı tanıtım toplantısında, Özdilek Center Karma Projesi anlatıldı.

İş ve yaşamın merkezi olan Levent’teki Özdilek Center, 140 mağazanın yer aldığı AVM ile 32 katlı otel ve 33 katlı bir plazadan oluşuyor. Özdilek’e ait hipermarket, mağaza ve sinema birimleri ile yaklaşık 500 kişiyi istihdam edecek olan projedeki diğer mağazalarda da yaklaşık bin 500 kişinin görev alacağı, otel ve iş merkezi ile birlikte düşünüldüğünde proje toplamda yaklaşık 2 bin 500 kişiye direkt istihdam sağlacak..

Toplantıda konuşan Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek: “İstanbul’un en hareketli bölgelerinden biri olan Levent, iş ve yaşam merkezleriyle her gün binlerce kişiyi ağırlıyor. Burada yaşam hiç durmuyor ve ulaşım kolaylığıyla da özellikle iş insanlarının uğrak yerleri arasında yer alıyor. İşte tam da bu noktada konumlandırdığımız Özdilek Center İstanbul, 3 km2’lik alanda yer alan yerleşik nu¨fusla toplam 500 bin kişi, 5 km2’lik alanda ise toplam 1 milyon 100 bin kişiye ulaşıyor. Şehrin kalbinde konumlandırdığımız proje, İstanbul’daki ilk projemiz. Bu projeyi hayata geçirirken İstanbul’un kalabalıklığını ve karmaşasını göz önünde bulundurduk ve misafirlerimize her türlü hizmeti vermeyi amaçladık. Bu görkemli projemizde; 5 yıldızlı, 389 odası ve birçok konferans-toplantı salonu ile uluslararası bir prestije sahip Wyndham Grand İstanbul Levent gibi İstanbul’un yerli-yabancı iş dünyasının yıldızı olacak bir otel bulunuyor. Ayrıca yaklaşık 3 bin beyaz yakalı çalışanı ağırlayacak en yeni teknolojilerle inşa edilen River Plaza yer alıyor. Projenin alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olacak Özdilek Park İstanbul AVM; Türkiye’nin en seçkin 140 markası ile alışveriş ihtiyaçlarının karşılanacağı, çocuklar için eğlence alanı, farklı damak tatları için özel yiyecek-içecek bölümleri ve yeşil teraslarıyla misafirlerine doğanın tadını çıkaracağı bir yaşam alanı sunuyor.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER