Bim, Yeni Market Zinciri Kuracağını Duyurdu

BİM, ’File’ file markası altında yeni bir mağazalar zinciri kuracağını açıkladı.BİM, ’File’ file markası altında yeni bir mağazalar zinciri kuracağını açıkladı. Birleşik Mağazalar A.Ş.’nin (BİM) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na...

Bim, Yeni Market Zinciri Kuracağını Duyurdu
BİM, ’File’ file markası altında yeni bir mağazalar zinciri kuracağını açıkladı.

BİM, ’File’ file markası altında yeni bir mağazalar zinciri kuracağını açıkladı. Birleşik Mağazalar A.Ş.’nin (BİM) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklamada şu ifadelere yer verildi: "15.07.2014 tarihinde yayımladığımız Özel Durum Açıklamasında, Şirketimizce potansiyel yatırım imkanlarının tespit edilmesi ve bu fırsatların değerlendirilmesine ilişkin zaman zaman bazı araştırma çalışmalarının yapıldığına ilişkin bilgi paylaşmıştık.

Şirket’imiz Yönetim Kurulu 10 Eylül 2014 tarihinde, perakende sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin mevcut modelinin yanı sıra farklı bir modelin uygulanabilirliği hususunda yapılan araştırma çalışmasını değerlendirmiş, nihayetinde "FİLE" markası altında yeni bir perakende modelinin tasarlanması, denenmesi ve gerektiğinde uygulamaya geçirilmesi için tüm çalışmaları yapmak üzere Şirket İcra Kurulu’nun yetkilendirilmesine karar vermiştir"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER