Yoldan Çıkan Tır Evin Bahçesine Girdi

Denizli’de freni boşalan TIR bir evin bahçesine girdi. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı.Edinilen bilgiye göre, öğle saatlerinde Akkonak Mahallesi’nde Mehmet Demir yönetimindeki 20 SH 788 plakalı TIR, boş alana kum indirdikten sonra hareket...

Yoldan Çıkan Tır Evin Bahçesine Girdi
Denizli’de freni boşalan TIR bir evin bahçesine girdi. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

Edinilen bilgiye göre, öğle saatlerinde Akkonak Mahallesi’nde Mehmet Demir yönetimindeki 20 SH 788 plakalı TIR, boş alana kum indirdikten sonra hareket etti. Bu esnada freni boşalan TIR, damperi açık bir şekilde hareket etmeye başladı. Şoförün çabalarına rağmen durdurulamayan TIR, hızlı bir şekilde yolun karşısındaki evin garaj duvarına çarptı. Çarpmadan önce TIR'dan atlayan şoför Mehmet Demir ayağından hafif şekilde yaralandı. Çarpmanın etkisiyle garaj kullanılamaz hale gelirken, bu sırada evin yan cephesinde mantolama işiyle uğraşan ev sahibi Recep Eroğlu neye uğradığını şaşırdı. Garajın olduğu bölüme gelen Eroğlu, TIR'ın bahçesine girdiğini fark etti.

TIR şoförü Mehmet Demir, aracın bir anda hareket ettiğini belirterek, “Kumu boşalttıktan sonra aracı hareket ettirdim ancak daha sonra frenler birden boşaldı. Araç hızlı bir şekilde karşıya doğru ilerledi. Kendimi son anda dışarı attım" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER