Yalova’da Zehir Tacirlerine Ağır Darbe

Zehir tacirlerine göz açtırmayan Yalova polisi, çok sayıda uyuşturucu, silah ve mermi ele geçirdi. Yüz polisin katıldığı operasyonlarda 14 kişi gözaltına alındı.Yalova Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele...

Yalova’da Zehir Tacirlerine Ağır Darbe
Zehir tacirlerine göz açtırmayan Yalova polisi, çok sayıda uyuşturucu, silah ve mermi ele geçirdi. Yüz polisin katıldığı operasyonlarda 14 kişi gözaltına alındı.
Yalova Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi ekipleri, yaptıkları çalışmalar neticesinde halkı uyuşturucu ile zehirleyen uyuşturucu tacirlerini belirleyerek operasyon kararı aldı. Ardından belirlenen 8 ayrı adrese 100 polisin katılımı ile eş zamanlı operasyon düzenlendi. Adreslerde yapılan aramalarda 302.5 gram 282 adet fişek halinde halk arasında Bonzai tabir edilen Sentetik Kannabinoid maddesi, 52 adet Ectasy hap, 2 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet çalıntı tabanca, 3 adet tabancalara ait şarjör, 12 adet mermi ele geçirildi. Operasyonlarda S.A., H.B., O.K., N.M., T.D., K.T., M.B., K.T., Ö.G., E.S., K.K., Y.K., T.Ş. ve E.Y. isimli 14 kişi ise gözaltına alındı. Şahıslar yapılan sorgulama sonrasında uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklanma talebi ile mahkemeye sevk edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER