Uyuşturucu Kullanan 5 Kişi Gözaltına Alındı

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde ağaçlık alanda uyuşturucu madde kullanan 5 kişi polis tarafından gözaltına alındı.Edinilen bilgiye göre, Kazak Gölü yolu üzerinde ağaçlık alan içerisinde şüpheli 5 kişiyi gören Kapaklı İlçe Emniyet...

Uyuşturucu Kullanan 5 Kişi Gözaltına Alındı
Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde ağaçlık alanda uyuşturucu madde kullanan 5 kişi polis tarafından gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Kazak Gölü yolu üzerinde ağaçlık alan içerisinde şüpheli 5 kişiyi gören Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bu kişileri takibe aldı. Bir süre sonra ekipler, T.I., B.D., A.Ç., C.G. ve reşit olmayan M.K.’nin yanına gitti ve yapılan kontroller sonrasında 7 parça halinde uyuşturucu madde ve kullanımına yarayan düzenekler ele geçirdi. 5 şüpheli ifadeleri alınmak üzere Asayiş Büro Amirliğine getirildi.
T.I., A.Ç., M.K. ve B.D., ifadelerinde uyuşturucu maddeleri kendilerine C.G.’nin temin ettiğini ve daha önce de C.G.’den değişik tarihlerde para karşılığında uyuşturucu madde aldıklarını söyledi. İfadelerinin ardından T.I.,B.D.,A.Ç. ve M.K., serbest bırakılırken, şüpheli C.G gözaltına alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER