Üsküdar’da şüpheli otomobil alarmı

Üsküdar’ın en işlek caddelerinden Kısıklı Caddesi’nde üzerinde ‘bomba’ yazılı park halindeki bir otomobil polisi alarma geçirdi. Araç üzerinde incelemeler sürerken, araç sahibinin gelmesi üzerine çevredekiler rahat bir nefes aldı.Kısıklı...

Üsküdar’da şüpheli otomobil alarmı
Üsküdar’ın en işlek caddelerinden Kısıklı Caddesi’nde üzerinde ‘bomba’ yazılı park halindeki bir otomobil polisi alarma geçirdi. Araç üzerinde incelemeler sürerken, araç sahibinin gelmesi üzerine çevredekiler rahat bir nefes aldı.
Kısıklı Caddesi üzerinde park halinde olan ve üzerinde bomba yazan 33 VH 974 plakalı otomobil, çevredeki vatandaşlarda tedirginliğe neden oldu. Saat 14.00 sıralarında park halinde bir otomobilden şüphelenen vatandaşlar polisi aradı. Olay yerine gelen ekipler çevrede güvenlik önlemi alarak araç üzerinde inceleme yaptı. İncelemeler sürerken otomobilim sahibi Ali Döğüş olay yerine geldi.
Aracının motor kısmında yangın olduğunu ve arıza yaşandığını belirten Ali Döğüş, “Araç arıza yaptığı için arkadaşımla birlikte buraya çektik” dedi. Polis ise aracın bagaj kısmını ve kapılarını açtırarak inceledi. Olayda herhangi bir suç unsuruna rastlanmazken, sürücüye trafik cezası uygulandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER