Truva Atı Önünde Bomba Paniği

Çanakkale Valiliği önünde Truva atının bulunduğu alanda bir çöp bidonuna bırakılan sırt çantası polisi alarma geçirdi. Bomba uzmanının incelediği çantadan kalpli yastık, bir çifte ait fotoğraf albümü ve aşk mektupları çıktı.Kordon...

Truva Atı Önünde Bomba Paniği
Çanakkale Valiliği önünde Truva atının bulunduğu alanda bir çöp bidonuna bırakılan sırt çantası polisi alarma geçirdi. Bomba uzmanının incelediği çantadan kalpli yastık, bir çifte ait fotoğraf albümü ve aşk mektupları çıktı.
Kordon boyunda Çanakkale Valiliği binasının hemen önünde bulunan Truva atının olduğu alanda bir çöp bidonuna bırakılmış sırt çantasını gören vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, yarısı çöp bidonuna sokulmuş olan çantayı görünce, güvenlik şeridi çekip kimseyi yaklaştırmadı. Valilik önünden geçen yol trafiğe kapatıldı. Olay yerine çağırılan bomba uzmanı, özel kıyafetlerini giyerek dedektörle çantayı kontrol etti. Bomba uzmanı, içinde tehlikeli bir şey olmadığını tespit edince, çantayı bidondan alarak ekiplere teslim etti. Çantadan üzerinde bir çiftin fotoğrafları bulunan kalp şeklinde yastık, aynı çiftin fotoğraflarından oluşan bir albüm ve üzerinde sevgi sözcükleri olan not kağıtları çıktı. Çanta, incelenmek üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER