Tokat’ta kaybolan genç kız bulundu

Tokat'ta 5 Gündür Kayıp Olarak Aranan Zihinsel Engelli 27 Yaşındaki Elmas Unutmaz Bir Vatandaşın Ihbarı Sonucu Parkta Bulundu.

Tokat’ta kaybolan genç kız bulundu
Tokat’ta yaklaşık 5 gündür kayıp olarak aranan zihinsel engelli 27 yaşındaki Elmas Unutmaz bir parkta otururken vatandaşın ihbarı sonucu bulundu.
Taşhan’da bakırcılık yapan 4 çocuk babası Osman Unutmaz ile Nuriye Unutmaz’ın kızı Elmas Unutmaz, iş yerinin yoğun olduğu saatlerde kardeşinden habersiz kendi başına dükkandan ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamamıştı. Güvenlik kameralarından kızının izini arayan baba Osman Unutmaz, polisin yanı sıra kendi imkanlarıyla da çevrede arama çalışması başlatmıştı. Yaklaşık 5 gün boyunca yapılan arama çalışmalarından sonuç çıkmazken bir vatandaşın ihbarı sonucu genç kız saat kulesi önündeki parkta otururken bulundu. Baba Unutmaz, bayramda kızına tekrar kavuştuğu için ikinci bir bayram yaşadığını söyledi. Sağlık kontrolünden geçirilen kızının durumunun iyi olduğunu ifade eden Unutmaz, 5 gün boyunca kızınını ne yaptığını henüz öğrenemediklerini kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER