Ticari Aracı İki Gün Önce Kül Oldu, Bugün De Otomobili Yandı

Adıyaman’da bir otomobil, park halinde alev alarak yandı. Otomobil sahibinin birkaç gün önce, 6 defa alev alarak itfaiye ekipleri tarafından söndürülen ve 7’nci defa yanarak kül olan aracın sahibi olduğu öğrenildi.Edinilen bilgiye göre,...

Ticari Aracı İki Gün Önce Kül Oldu, Bugün De Otomobili Yandı
Adıyaman’da bir otomobil, park halinde alev alarak yandı. Otomobil sahibinin birkaç gün önce, 6 defa alev alarak itfaiye ekipleri tarafından söndürülen ve 7’nci defa yanarak kül olan aracın sahibi olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz gün meydana gelen olayda, bir gün içerisinde Kadir Arslan’a ait 02 HF 2586 plakalı hafif ticari araç, 6 defa alev alarak itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, 7’nci yanışında kül olup kullanılamaz hale gelmişti. İki gün sonra Musalla Mahallesi, Adıyaman Meteoroloji İl Müdürlüğü yakınlarında yine Kadir Arslan’a ait 16 CYL 54 plakalı otomobil bu defa park halinde bulunduğu esnada bilinmeyen nedenlerden dolayı alev almaya başladı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevlere müdahale ederek yangını söndürdü.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER