Tedavi Gördüğü Hastanede Çalınan Telefonu Bulununca Sevince Boğuldu

Adana’da tedavi gördüğü hastanede telefonu çalınan bir kişi polisin telefonunu getirmesiyle sevince boğuldu.Olay, Yüreğir ilçesine bağlı Dadaloğlu Mahallesi’nde meydana geldi. Özel bir hastanede ameliyat olan Ramazan Albayraktaran, hastanenin...

Tedavi Gördüğü Hastanede Çalınan Telefonu Bulununca Sevince Boğuldu
Adana’da tedavi gördüğü hastanede telefonu çalınan bir kişi polisin telefonunu getirmesiyle sevince boğuldu.
Olay, Yüreğir ilçesine bağlı Dadaloğlu Mahallesi’nde meydana geldi. Özel bir hastanede ameliyat olan Ramazan Albayraktaran, hastanenin 4’üncü katındaki odasında kalmaya başladı. Babasının yanında refakatçi olarak kalan Nermin Doğan, Albayraktaran uyurken, ihtiyaç gidermek için odadan çıktı. Bu sırada hastanenin 4. katındaki odaya gelen hırsız baba ve kızın telefonunu alıp kayıplara karıştı.
Nermin Doğan babasının yanına geldiğinde telefonların olmadığını görünce polise haber verdi. Doğan, babasını uyandırıp 4 bin lira değerindeki telefonların çalındığını söyleyince, babası hasta yatağında hırsız şoku yaşadı. Olay yerine gelen polis, hırsızı bulmak için çalışma başlattı. Yapılan çalışmada telefonları çalan şahsın Hüseyin Y. olduğu tespit edildi. Evinde yakalanan hırsızlık zanlısı, çaldığı telefonu sattığı yeri söyledi. Polis, telefonları bulup hastaneye gelerek baba ve kızına teslim etti. Baba ve kız, telefonları bulduğu için polise teşekkür ederken, mutluluk pozu verdi.
Hüseyin Y. ise ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER