Silahlı Saldırıya 5 Tutuklama

Samsun’da bir kişinin silahla yaralanması, 2 büfe, 1 ev ve 4 otomobilin kurşunlanması olayıyla ilgili gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 10 kişiden 5’i tutuklandı.İlkadım ilçesinde Zeytinlik Mahallesi’nde bir kişinin tabancayla ağır...

Silahlı Saldırıya 5 Tutuklama
Samsun’da bir kişinin silahla yaralanması, 2 büfe, 1 ev ve 4 otomobilin kurşunlanması olayıyla ilgili gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 10 kişiden 5’i tutuklandı.
İlkadım ilçesinde Zeytinlik Mahallesi’nde bir kişinin tabancayla ağır yaralanması, Reşadiye Mahallesi’nde bir büfeye av tüfeğiyle silahlı saldırı düzenlemesi, Zeytinlik Mahallesi’nde bir ev ile 4 otomobile kurşunlanması ve Hastane Mahallesi’deki bir büfeye tabancayla ateş açılması olayıyla ilgili Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri 10 kişiyi gözaltına aldı. 2 adet tabanca ve 2 adet av tüfeğiyle birlikte yakalanan 10 kişi bugün Samsun Adliyesi’ne sevk edildi. 2’si 18 yaşından küçük 10 kişi savcıya ifade verdikten sonra 5 kişi serbest bırakıldı. Bu akşam nöbetçi mahkemeye ifade veren Orhan C., Samet P., Uğur F., Turan A. ve Özcan K., tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.
Öte yandan, söz konusu olayla ilgili dün adliye sevk edilen 18 yaşındaki küçük 1’i savcı tarafından, 2’si ise nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER