Qirix Miheme ölü bulundu

DİYARBAKIR - Diyarbakır’da sokaklarda yatıp kalkan ve Qirix Miheme olarak bilinen emekli öğretmen Mehmet Kırık, Yenişehir ilçesinde ölü olarak bulundu.

Qirix Miheme ölü bulundu

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesi Ofis Semti’nde sokaklarda yatıp kalkan ve halk arasında Qirix Miheme olarak bilinen emekli öğretmen Mehmet Kırık (55), bugün saat 12.00 sıralarında Kooperatif mahallesi Akkoyunlu 4. Sokak’taki bir kafenin bahçesinde ölü bulundu. 

Bulunduğu sandalyenin üzerinde sabit duran Qirix Miheme’nin ağzından kan geldiğini fark eden kafe çalışanlarının araması üzerine sağlık ekipleri, ambulansla olay yerine geldi. Burada Miheme’nin nabzını kontrol eden sağlık ekipleri, yaşamını yitirdiğini tespit etti.  

Sağlık ekipleri, Qirix Miheme’nin kalp krizinden yaşamını yitirmiş olabileceğini belirterek ağzından kan geldiğini, ölüm nedeninin yapılacak otopsi işlemleri ile ortaya çıkacağını söyledi. 

Kafeye gelen polisler, Qirix Miheme’nin yaşamını yitirdiği yerde inceleme yaptı. İncelemenin ardından otopsi işlemleri yapılmak üzere cenaze, Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. (MA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER