Park Kavgasını Polis Büyümeden Önledi

Şanlıurfa’da araç parkı yüzünden iki grup arasında çıkan kavgayı polis büyümeden önledi. Çok sayıda kişinin karıştığı kavgada yaralananın olmadığı bildirildi.Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Saray Önü Caddesi’nde ismi...

Park Kavgasını Polis Büyümeden Önledi
Şanlıurfa’da araç parkı yüzünden iki grup arasında çıkan kavgayı polis büyümeden önledi. Çok sayıda kişinin karıştığı kavgada yaralananın olmadığı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Saray Önü Caddesi’nde ismi açıklanmayan sürücü, aracını, bir GSM firmasına ait işyerinin önüne park etti. İş yeri çalışanlarıyla tartışan sürücü 5 kişinin taşlı sopalı saldırısına uğradı. Olay yerine gelen polis ekiplerince her iki taraf da sakinleştirilirken, sürücünün yakınlarının da gelmesiyle yeniden ortalık karıştı. Olay yerine çok sayıda polis takviye olarak gönderilirken, tarafları sakinleştirmekte zorlanan polis ekipleri, biber gazı sıkarak olaya müdahale etti. Yoldan geçen bazı vatandaşlar da biber gazından etkilenirken, polis olaylara karışan 5 kişiyi gözaltına aldı. Uzun süre trafiğe kapanan yol ise vatandaşların dağılmasının ardından yeniden trafiğe açıldı.

Olaylarda yaralanan olmadığı belirtilirken, polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER