(Özel Haber) Aracın Motoruna Sıkışan Kedi Saatlerce Kurtarılamadı

Balıkesir’de itfaiye ve polis ekipleri, aracın motor kısmına giren kediyi çıkartmak için seferber oldu. Kedi araçtan çıkmayınca araç İtfaiye Müdürlüğü’ne götürüldü.Balıkesir’de Eski Kuyumcular Mahallesi Abdulgafur Efendi Caddesi’nde...

(Özel Haber) Aracın Motoruna Sıkışan Kedi Saatlerce Kurtarılamadı
Balıkesir’de itfaiye ve polis ekipleri, aracın motor kısmına giren kediyi çıkartmak için seferber oldu. Kedi araçtan çıkmayınca araç İtfaiye Müdürlüğü’ne götürüldü.
Balıkesir’de Eski Kuyumcular Mahallesi Abdulgafur Efendi Caddesi’nde 10 DR 626 plakalı bir aracın kaputundan içeri giren kedi, ekipleri uzun süre uğraştırdı. Aracın içindeki kediyi çıkarmaya çalışan görevliler kaput içerisinde fener ile kediyi aradı. Yapılan tüm gayretlere rağmen kedi bulunamayınca, araç İtfaiye Müdürlüğü’ne götürüldü.
İtfaiye ekipleri tarafından burada da uzun süre araç içerisinde aranan kediye ulaşılamadı. Araç sahibi dişi kedinin hareket halinde ses çıkarttığını ve durunca sustuğunu söyledi. Yeni alınan aracın motor kısmına müdahale edemeyen itfaiye ekipleri kediye ulaşamadı. Araç sahibi kadın ise kedinin çıkarılması için servise giderek motoru söktüreceğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER