Oğlunun Doğum Gününde Tuzak Kurdular

Kayseri’de 4 Ağustos günü, Tunceli’den izne geldiği Kayseri’de, yolcu otobüsünden iner inmez eşinin sevgilisi tarafından silahlı saldırıya uğrayan polis memurunun, oğlunun doğum günü için izin alarak Kayseri’ye geldiği ortaya çıktı.Kayseri...

Oğlunun Doğum Gününde Tuzak Kurdular
Kayseri’de 4 Ağustos günü, Tunceli’den izne geldiği Kayseri’de, yolcu otobüsünden iner inmez eşinin sevgilisi tarafından silahlı saldırıya uğrayan polis memurunun, oğlunun doğum günü için izin alarak Kayseri’ye geldiği ortaya çıktı.

Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın duruşmasına, tutuklu yargılanan sanıklar Y.R.Ö. ile F. Altuntaş, mağdur polis memuru M. Altuntaş ve annesi ile avukatları katıldı. Duruşmada, polis memuru M. Altuntaş’ın avukatı, "Müvekkilimi zanlı otobüste öldüremiyor, dinlenme tesisinde lokantaya giriyor, orada da öldüremiyor. Daha sonra oğlunun doğum günü için izin alarak Kayseri’ye gelen müvekkilimi Mimsin mevkiinde otobüsten inerken kafasına iki el ateş ederek vuruyor. Hiçbir insanın başkası ile gönül ilişkisi kurması bir insanı öldürmeyi haklı kılmaz" ifadelerini kullandı.

Sanık Y.R.Ö. ise mahkemede verdiği ifadede, "Borcu vardı F. Altuntaş’ın, boşanmak istemiyordu. Ben de boşanması için F. Altuntaş’a 30 bin TL para teklif ettim ama kabul etmedi. Söyleyeceğim başka bir şey yok" dedi.

Polis memuru M. Altuntaş’ın eşi F. Altuntaş ise, “Adaletinize sığınıyorum” demekle yetindi. Duruşma, eksik evrakların tamamlanması için ileri bir tarihe ertelendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER